شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دکتردارو:

کاربر گرامی خواهشمند است موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات فروشگاه اینترنتی دکتردارو به دقت مطالعه فرمایید.

1.     سایت فروش دکتردارو به عنوان داروخانه دارای مجوز فروش اينترنتی صرفا مجاز به فروش كالاهای بهداشتی، آرايشی و مكملهای تغذيه ای، شيرخشك، فرآورده های طبيعی و سنتی، ملزومات مصرفی پزشكی دارای مجوز از سازمان غذا و دارو از طريق اينترنت می باشند.

2.      کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی دکتردارو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

3.      کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی دکتردارو اقدام نماید.

4.      ورود کاربران به قسمت کاربری وب ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی دکتردارو و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خرید و ارسال فروشگاه اینترنتی دکتردارو از سوی کاربر است.

5.      پس از اینکه کاربر سفارش اینترنتی خود را ثبت می نماید می بایست شرایط پرداخت و سپس نحوه ارسال را انتخاب و سپس حتما کاملا تسویه حساب نماید و این بدین معنی است که روند خرید کاربر به اتمام رسیده است.

6.      کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی دکتردارو به وسیله ارسال کد سفارش یا از طریق پیام کوتاه و یا ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

7.      کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند و پس از اطلاع رسانی به کاربران در محدوده تعریف شده تهران طی حداکثر یک روز کاری و در محدوده کلیه مناطق ایران طی حداکثر 3 روز تحویل می گردند.

8.      فروشگاه اینترنتی دکتردارو به مشتریان خود در 6 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد و  از ساعت 9 صبح الی 20 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

9.      در صورت انصراف کاربران از ثبت سفارش خود به هر دلیل، می بایست قبل از ارسال کالا انصراف خود را توسط شماره تلفن 09121946544 اعلام نماید و در غیر اینصورت می بایست روند استرداد کالا را در پیش گیرند.

10.  کلیه اعمال سفارشات به ثبت رسیده در ایام تعطیل رسمی به اولین روز بعد از آن منتقل می گردد.

11.  کلیه سفارشات به ثبت رسیده پس از تایید پرداخت وجه آن قابل تایید نهایی و ارسال است.

12.  کلیه سفارشات به ثبت رسیده پس از تایید آدرس مندرج قابل تایید نهایی و ارسال است.

13.  حق مرجوع شدن کلیه وجوه پرداخت شده ناشی از وقوع ناهماهنگی های سیستم شاپرک محفوظ است.

14.  کلیه کالاهای فروخته شده در صورت سالم بودن کالا در تهران تا 3 روز و در سایر نقاط ایران تا یک هفته قابل استرداد می باشد.

15.  هرگونه نارضایتی از سلامت کالا و نحوه ارسال کالا قابل بررسی است و حق استرداد کالا را برای کاربران محفوظ می دارد.

16.  در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی دکتردارو به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی دکتردارو محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

17.  فروشگاه اینترنتی دکتردارو مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود.

18.  حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی دکتردارو محفوظ است.

19.  فروشگاه اینترنتی دکتردارو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.