جوان سازی و ضدچروک

جوان سازی و ضدچروک

این گروه شامل محصولات مراقبت و نگهداری  و جوان سازی پوست می باشد که با عملکردهای متفاوتی  منجر به ترمیم بافت  پوست  می شود. 


جستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


اسپری سلولارواتر

اسپری سلولارواتر

سلولار واتر: مایعی است کاملا مشابه مایع محیطی که سلولهای بدن در آن زندگی می کنند، از این رو محیط بسیار مناستی برای سلول های پوست می باشد. سلولار واتر ..

290,000 تومان

بالم هیدراژنیست

بالم هیدراژنیست

بالم فوق العاده مرطوب کننده، اکسیژن رسان و حجم دهنده پوست با خاصیت ضد چروکحجم دهنده و مرطوب کننده بسیار قویاین بالم با 10% کمپلکس HYDRA 02 باعث رطوبت ..

330,000 تومان

فلویید هیدراکرونوپلاس

فلویید هیدراکرونوپلاس

جهت محافظت روزانه از پوست ، آبرسانی عمقی ، رفع چروک و خطوط ریز و حفاظت در برابر آلودگی محیطیهمراه با عوامل مات کننده و ضدبراقی پوست و  ..

175,000 تومان

ژل کرم مگنی فیسنس

ژل کرم مگنی فیسنس

 چروک ها را کاهش می دهد و پوست را سفت کرده و شفافیت پوست را بر میگردانداز سن 40 سالگی قابل استفاده استجوان کننده عمقی و ضدبراقی پوستایده آل به عن..

435,000 تومان

کرم آرکسکین پلاس

کرم آرکسکین پلاس

ضد چروک و افتادگی پوست در دوران تغییرات هورمونی بدون فیتواستروژناین محصول جایگزین هورمونی می باشد حاوی سیتوناکر SP (عصاره صدف دریایی) و غنی شده با ع..

390,000 تومان

کرم لیفتیزیم

کرم لیفتیزیم

کرم نارنجی رنگ با ساختار سبک و جذب سریع با اثر آب رسانی و فرم دهندگی پوستاثر لیفتینگ سه بعدیمخصوص سن 50 سالگی به بعد میباشدبرطرف کننده چروک های قابل ر..

453,500 تومان

کرم لیفتیزیم نوتری

کرم لیفتیزیم نوتری

کرم نارنجی رنگ با ساختار غنی از چربی و خاصیت مغذی بودن و فرم دهندگی پوستاثر لیفتینگ سه بعدیمخصوص سن 50 سالگی به بعد میباشدبرطرف کننده چروک های قابل رو..

495,000 تومان

کرم مگنی فیسنس

کرم مگنی فیسنس

 چروک ها را کاهش می دهد و پوست را سفت کرده و شفافیت پوست را بر میگردانداز سن 40 سالگی قابل استفاده استمغذی و جوان کننده عمقی پوستایده آل برای پوس..

435,500 تومان

کنستانتره  لیفتینگ  ابسولوت پیور وایت

کنستانتره لیفتینگ ابسولوت پیور وایت

محصولی با دو عملکرد ضد لک قوی و لیفتینگمناسب برای درمان انواع لکهمراه با عوامل ضدچروک و سفت کننده پوست با اثر لیفتینگ فوریتقویت سد دفاعی پوست با اثر پ..

345,000 تومان

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)